Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Zrób prezent swojej firmie na Święta

Grudzień to miesiąc obdarowywania się prezentami, jest ku temu wiele okazji. A dlaczego nie pomyśleć by tak o prezencie dla swojej firmy i pracowników?

 

Wirtualna Centrala jest świetnym pomysłem na świąteczny upominek. Przyniesie korzyści firmie nie tylko w okresie świątecznym, ale wciągu całego roku!

Odbieralność połączeń przychodzących

Dzięki ivr każde połączenie czekające w kolejce zostanie odebrane przez wirtualną centralę i przekazane pracownikowi.

Statystyki dotyczące skuteczności pracy

Czytelne dane o kosztach i skuteczności pracy Twoich sprzedawców i pracowników obsługi.

Twoi pracownicy także docenią ten pomysł! Wirtualna Centrala świetnie organizuje pracę, ale też znacząco odciąża pracowników.

 

Połączenie ustawiane w kolejce na linii

W przypadku kilku osób dzwoniących w tym samym momencie system ustawia dzwoniących w kolejce, klienci czekają na linii a Twoja firma nie traci zysku.

Połączenia dedykowane konkretnemu pracownikowi/działowi

U nas ta usługa nazwa się Mój Konsultant, dzięki niemu istnieje możliwość przypisania klienta do konkretnego pracownika/działu, tak by w kolejne połączenia danego klienta trafiały do konkretnego pracownika

 

Klienci również Ci podziękują! Nikt nie lubi głuchych połączeń, niedodzwonienia się. Informacja, którą usłyszy Twój klient z całą pewności dużo lepiej wpłynie na na odbiór danej firmy, niż niedodzwonienie się. Zadbaj o swój wizerunek!

Możliwość wysyłania SMS-ów np. w celu potwierdzenia wizyty

Klienci zyskają możliwość wysłania sms-ów. Wiadomości znajdziesz w panelu naszej usługi.

Usługa oddzwaniania Callback Widget

Klient nie musi już czekać na linii na pracownika. Może skorzystać z  widżetu na Twojej stronie www i zamówić połączenie wpisując numer telefonu, to firma do niego oddzwoni

 

Warto wiedzieć Pamiętaj! U nas zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz! Np. spersonalizowana zapowiedź IVR, pakiet minut dobrany pod Twoją firmę itd. Tworzymy oferty dedykowane każdej firmie osobno.

W naszej ofercie znajdziesz liczne integracje, które mogą okazać się idealne dla Twojej firmy

 

Integracje Crm

Dzięki integracji CRM wzbogacisz się w nowe możliwości pracy, zarówno w firmie jak i na zewnątrz oraz znacznie usprawnisz działanie procesów wewnętrznych.

Integracje e-Commerce

Dzięki integracji z zakresu e-Commerce zyskasz automatyzację obsługi klienta, zwiększysz sprzedaż oraz osiągniesz przewagę nad konkurencją

 

Warto wiedzieć W swojej ofercie mamy nie tylko gotowe integracje. Ty również możesz zintegrować swój system z nasza Wirtualną Centralą!

Zamknij [X]