Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Datera to dostawca systemów do swobodnej komunikacji, któremu możesz zaufać.

20 lat na rynku

500+ klientów

10 000+ użytkowników

Datera, o nas - jesteśmy operatorem VoIP, z którym Twoja firma zyska

Kim jesteśmy?

Datera: logo marki, kliknij lub dotknij, żeby przejść do strony głównej witryny

Datera oferuje centrale telefoniczne oraz telefonię VoIP dla firm. Funkcjonują one w setkach przedsiębiorstw w całym kraju, zapewniając im swobodną komunikację i funkcje wspierające sprzedaż i obsługę klientów przez telefon.

Logo Aiton Caldwell SA

Właścicielem Datera jest Aiton Caldwell SA. To Polska spółka, która na rynku istnieje od 2003 roku. Zdobyła ponad  20 różnych wyróżnień i zbudowała zespół kilkudziesięciu specjalistów w Gdańsku i Warszawie. Jest notowana na NewConnect.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Datera zawsze daje 100% wsparcia

Zapewniamy 100% wsparcia

Oferujemy więcej niż samo oprogramowanie. Razem z Twoją firmą zbudujemy kompletną platformę VoIP. Pomożemy dobrać usługi i skonfigurujemy je. Zarekomendujemy sprzęt i przygotujemy go do pracy. Jeżeli zdecydujesz się na centralę telefoniczną od Datera, to spodziewaj się realizacji od A do Z. Od poznania potrzeb, do szybkiego wdrożenia.

Możesz na nas liczyć także po uruchomieniu systemu. Gwarantujemy SLA i niezawodność naszych systemów i szybkie podjęcie każdego zgłoszenia oraz rozwiązanie go.

Stawiamy na innowacje

Cały czas idziemy do przodu. Nasze centrale są regularnie aktualizowane o nowe funkcje i usługi. Call Back Widget, usługa SMS, wirtualne numery komórkowe (GSM) to tylko jedne z wielu nowości.

Łódki, największa w kolorze Datera jest z przodu, bo jesteśmy najlepsi - ilustracja

NASZE MOCNE STRONY

Dlaczego zaufali nam inni?

Przez blisko dwie dekady zrealizowaliśmy projekty dla firm z wielu branż, dlatego umiemy zaproponować rozwiązania dostosowane do ich konkretnych i unikalnych potrzeb.

Zamknij [X]