Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

IdoSell: integracja dedykowana sklepom internetowym

IdoSell to platforma e-commerce stworzona z myślą o profesjonalnych sprzedawcach. Umożliwia obsługiwanie i monitorowanie nawet kilku tysięcy zamówień dziennie. W swojej bogatej ofercie posiada wiele funkcji, usług i predefiniowanych pakietów wdrożeniowych dedykowanych sprzedawcom z różnych branż.

 

logo IdoSell

 

Integracja wirtualnej centrali Datera z IdoSell  daje nową funkcjonalność – pozwala na automatyczne wyświetlanie historii zamówień klienta na panelu konsultanta obsługującego sklepową infolinię, podczas odbierania połączenia. Umożliwia to szybkie odnalezienie informacji o obsługiwanym kliencie w systemie oraz wpływa na zminimalizowanie czasu poświęcanego na przygotowanie się do rozmowy przez pracownika.

Integracja została wdrożona na wniosek naszych klientów, mając na celu skrócenie czasu obsługi klienta, poprzez zwiększenie ergonomii pracy z systemem i telefonem.

Nie musisz nabywać i ponosić kosztów systemu CRM, jeżeli bazujesz na wysokiej automatyzacji zgłoszeń a telefon jest dla Ciebie jedynie wsparcie w sytuacjach awaryjnych. Dzięki tej prostej integracji zwiększysz produktywność i satysfakcję klientów bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz większych nakładów pracy.

 

Aktualizacja 3.22.0 Datera centrala telefoniczna

Centralę telefoniczną VoIP Datera połączysz z każdym systemem. »

CRM, ERP, e-Commerce… przez WSS, API lub CTI. Skorzystaj z systemów partnerskich lub połącz własny system.

Zamknij [X]