Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

HD dla wideokonferencji za darmo i TTS w Call-eX

System VoIP jakim jest Call-eX Cloud musi żyć, aby wyprzedzać wymagania rozwijającego się rynku telekomunikacyjnego dla firm. Każde nowe wydanie i mijający kwartał to więcej powodów, dla których warto z nich korzystać. Na dzień publikacji artykułu, aktualna wersja systemu to 1.19.6 – oto co oferuje:

80: tyle różnych modeli terminali (telefonów biurkowych VoIP, konferencyjnych etc.) wspieramy w ramach funkcji automatycznej konfiguracji (auto-provisioning), pozwalając na wygodne zarządzanie całą flotą numerów z centralnego graficznego interfejsu WWW naszej centrali. Zarządzaj każdym urządzeniem osobna albo pracuj na szablonach.

Marki telefonów VoIP obsługiwanych przez automatyczny provisioning Call-eX

Wideokonferencje HD za darmo: rozmowy wideo w jakości HD w ramach sieci naszej firmy są możliwe zupełnie za darmo. Lista certyfikowanych przez nas urządzeń do wideokonferencji obejmuje systemy czołowych producentów – w tym zestawy mikrofonów i panoramicznych kamer bezprzewodowych z transmiterami do prezentacji nawet do bardzo dużych sal konferencyjnych. Wspieramy także biurkowe telefony z funkcją wideo – do bardziej personalnych rozmów.

Yealink VS800 + CP960 + 2 zewnętrzne mikrofony.
Yealink VS800 + CP960, źródło: Yealink.com

Darmowe wideorozmowy w aplikacji Call-eX Softphone: najprostszym sposobem na darmowe wideorozmowy jest wykorzystanie aplikacji Call-eX Softphone dedykowanej do naszego systemu VoIP Call-eX Cloud.

48: tyle głosów w 24 językach wspiera nasza funkcja syntezy mowy (TTS: Text to Speech). Usługa TTS jest dostępna w usłudze Call-eX Cloud kosztuje od 61,38 zł do 98,28 zł brutto miesięcznie (zależnie od typu umowy, odpowiednio na 12 lub 24 miesiące). Od najnowszej wersji systemu (1.19.6) funkcja TTS od teraz jest dostępna w jakości HD.

TTS w Call-eX Cloud to 48 głosów, 24 języki. 18 głosów męskich, 30 kobiecych. W tym: 4 głosy polskie (2 męskie, 2 kobiece). Do wykorzystania z usługami kolejkowania, IVR, poczty głosowej, telekonferencji i Music on Hold.

Poproś nas o ofertę na sprzęt do wideokonferencji i wideorozmów – możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale też pomoc w konfiguracji i uruchomieniu systemu.

Zamknij [X]