Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Baselinker: poznaj integrację dla e-commerce

Baselinker to platforma e-commerce oferująca ponad 500 integracji dla sklepów internetowych. W jednym miejscu skupia wiele narzędzi niezbędnych do zarządzania ofertą i zamówieniami we własnym sklepie internetowym jak i na platformach typu marketplace (Allegro, Amazon etc.).

Logo Baselinker

Integracja z centralami telefonicznymi Datera umożliwia automatyczne wyświetlanie historii zamówień dzwoniącego klienta na panelu konsultanta obsługującego sklepową infolinię. Umożliwia to ich szybkie odnalezienie w systemie i ograniczenie czasu przygotowania do rozmowy.

To dobre rozwiązanie dla niewielkich sklepów internetowych, dążących do maksymalnej automatyzacji sprzedaży przez system e-commerce i nie inwestujących w bardziej zaawansowane narzędzia typu CRM, a posługującymi się dostępnymi wtyczkami Baselinker np. dla Gmail czy Thunderbird.

Integracja pozwala skrócić czas odpowiedzi klientom, gdyż zwiększa ergonomię pracy z systemem i telefonem i została wprowadzona do naszych systemów na wniosek korzystających z nich sklepów internetowych.

Aktualizacja 3.22.0 Datera centrala telefoniczna

Centralę telefoniczną VoIP Datera połączysz z każdym systemem. »

CRM, ERP, e-Commerce… przez WSS, API lub CTI. Skorzystaj z systemów partnerskich lub połącz własny system.

Zamknij [X]