Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Unimed idealnym rozwiązaniem dla placówek medycznych

Laptop, na którym wyświetlany jest panel systemu Unimed wraz z wykresami.

Unimed to system do monetyzacji ruchu stworzony z myślą o branży medycznej.  Z aplikacją zwiększysz przychody, otrzymasz dostęp do porad oraz do statystyk.

Panel Unimed »
Unimed to nowoczesny i funkcjonalny panel projektowany z myślą o skuteczności.
 

Możliwości, które zyskasz z Unimed

TAKRozpoznawanie klienta

Na karcie pacjenta znajdują się jego dane oraz historia komunikacji. Dzięki łatwemu dostępowi do danych  rozmówcy operator może szybko obsłużyć połączenie. Umówienie wizyty czy wysłanie SMS jest proste i szybkie w wykonaniu. W karcie pacjenta widać także wizyty pacjenta. Karta pacjenta znacznie usprawnia działania pracowników.

TAKMożliwość dzwonienia bezpośrednio z panelu

Twoi pracownicy nie muszą już ręcznie przepisywać numeru telefonu, co wiąże się z utratą czasu i  obciążone jest pomyłkami. Teraz pracownik może wykonać połączenie jednym kliknięciem z poziomu komputera, nie ma potrzeby kupowania dodatkowych urządzeń.

TAKJedno logowanie, a funkcje obydwu paneli

Dzięki integracji Unimed i Datera logowanie na stanowisku pracy odbywa się w jednym miejscu, w panelu Unimed. Połączenia klientów automatycznie trafiają do panelu  i tam są wyświetlane. W Unimed jest dostęp do odsłuchu rozmów  oraz statystyk połączeń. Na bazie danych z Datera , Unimed tworzy listę połączeń do oddzwonienia – te powinny zostać obsłużone w pierwszej kolejności.

TAKSMS

Integracja umożliwia wysyłania zarówno automatycznych wiadomości SMS, jak i ręcznych. Z nami zyskujesz także możliwość odbierania SMS-ów, które trafiają do panelu Unimed, gdzie są później przechowywane.  W takiej wiadomości pacjent może np. potwierdzić wizytę.

 

Sprawdź jak działa Unimed podczas 30 dniowych testów!

przycisk: sprawdź Unimed

Zamknij [X]