Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Nowa Oferta Datera

Podążając za ciągłymi zmianami dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych oczekiwań klientów. Proponujemy pakiety dedykowane ułatwiające podjęcie szybkiej decyzji biznesowej,  pakiety SIP Trunk dostosowane do konkretnych potrzeb oraz uzupełniliśmy ofertę o numery zagraniczne i możliwość przenoszenia numerów komórkowych.

 

Wirtualna Centrala, czyli Pakiet Biuro, Obsługa Klienta i Contact Center

 

Wirtualna Centrala jest idealnym rozwiązaniem dla każdej branży. Pakiet Biuro zawiera w sobie Interaktywne menu, dziesięciu użytkowników, dziesięć numerów miejskich, tysiąc minut, aplikację mobilną i nagrywanie rozmów. Jest dedykowany każdej firmie, która używa swojej pracy telefonu – zarówno do komunikacji wewnętrznej, jak i w rozmowach z klientami.

Koleją propozycją w naszej ofercie jest Pakiet Obsługa Klienta. Posiada funkcje Pakietu Biuro rozszerzone o trzech konsultantów, kolejkowanie połączeń, szczegółowe raporty, a liczba użytkowników i numerów miejskich wzrasta do piętnastu. To rozwiązanie skierowane jest do firm obsługujących klientów telefonicznie. Zapewnia stu-procentową odbieralność, dzięki pozostawianiu na ‘linii’ i ustawieniu w kolejce połączeń przychodzących. Szczegółowe raporty umożliwiają zaś przeprowadzanie wewnętrznych analiz z myślą o polepszeniu jakości, lepszym poznaniu potrzeb klientów itp.

Decydując się na Wirtualną Centralę istnieje możliwość wyboru najbogatszego w funkcje i usługi Pakietu Contact Center. Rozwiązanie posiada wszystkie funkcjonalności poprzednich pakietów oraz dwudziestu użytkowników, dwadzieścia numerów miejskich, dwa tysiące minut, dodatkowo 500 wiadomości SMS i pływający widget CallBack. Pakiet Contact Centr został stworzony z myślą o firmach, którym szczególnie zależy na automatyzacji obsługi klienta, gotowych rozwiązaniach odciążających pracownika.

Pakiety wirtualnej centrali

Dowiedz się więcej

Pakiet SIP Trunk 10, 20 i 30, a dostosowanie do potrzeb klienta

SIP Trunk to usługa, która może działać we współpracy z Wirtualną Centralą, ale również niezależnie.

W naszej ofercie posiadamy trzy podstawowe pakiety: SiP Trunk 10,  SiP Trunk 20 i SiP Trunk 30. Różnią się one liczbą kanałów do jednoczesnych połączeń oraz numerów.

Każdy z pakietów: SiP Trunk 10,  SiP Trunk 20 i SiP Trunk 30 można rozszerzyć o nowe funkcjonalności, takie jak: nagrywanie rozmów, Numer 801, Wirtualny Numer Komórkowy, Numer Zagraniczny, Wirtualny Fax oraz o możliwość dobrania dodatkowych kanałów, numerów. Dzięki rozszerzeniom do pakietów podstawowych klient dostosowuje rozwiązanie, tak by spełniało wszystkie oczekiwania.

Pakiety Sip Trunk

Dowiedz się więcej

Numery Zagraniczne, czyli wpływ pierwszego wrażenia na sprzedaż

Jeśli posiadasz bądź planujesz biura zlokalizowane poza Polską, warto zastanowić się nad numerem kierunkowym danego kraju/regionu. Faktem jest, iż część Twoich klientów nie odbierze/nie wykona połączeń na numer wyglądający na zagraniczny, w obawie o narażanie się na niepotrzebne koszty. Każdemu zdarza się nie odebrać numeru, który budzi wątpliwości. W naszej ofercie posiadamy numery z całej Europy i Świata.

Dowiedz się więcej

Przenoszenie Numerów Komórkowych, a Ty nie musisz już żegnać się ze swoim ulubionym numerem telefonu

U nas masz możliwość przeniesienia, a co za tym idzie pozostawienia, swojego obecnego numeru komórkowego. To rozwiązanie będzie nie tylko wygodne dla Ciebie, ale przełoży się również na to, ze nie stracisz kontaktu ze swoimi obecnymi klientami, przy zmianie numeru część klientów tracimy bezpowrotnie. Przenosimy do siebie numery z każdej sieci bez wyjątku. Taka zmiana daje Ci możliwość dzwonienia i odbierania połączeń przychodzących.

Dowiedz się więcej

Zamknij [X]