Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

7 rzeczy, które warto wiedzieć o Call-eX 1.11.7

Po wielu miesiącach intensywnego rozwoju, centrala telefoniczna VoIP Call-eX osiąga dnia 18 października wersję 1.11.7. To wiele aktualizacji istotnych dla funkcjonowania contact center, infolinii czy telefonii stacjonarnej w biurze. To co dla nas (i dla klientów) szczególnie istotne – prezentujemy w tym zestawieniu.

Nasz system posiada w pełni funkcjonalny panel dla agenta contact center

Pozwala on pracownikowi na tagowanie przeprowadzonych rozmów, prowadzenie notatek (wrap-up), zmiany statusów konta i podgląd obsługiwanych kolejek połączeń. W praktyce – wszystko to, co jest potrzebne agentowi do podjęcia, przeprowadzenia i podsumowania rozmowy, a także zakomunikowania systemowi o swojej gotowości do pracy i przyjmowania połączeń.

Mniejszym firmom często wystarczy tylko to narzędzie, część stosuje je obok własnego systemu CRM, z którym Call-eX współpracuje.

Firma zyskuje dostęp do panelu agenta przez moduł Call Center systemu Call-eX lub konto użytkownika agenta w przypadku usługi Call-eX Cloud.

Panel agenta contact center w Call-eX

Moduł Recall pozwala na automatyczne przydzielanie agentom połączeń “do oddzwonienia”

Oznacza to, że osoba dzwoniąca na infolinię zostanie dodana do wybranej kolejki (obsługiwanej przez konkretny zespół) automatycznie na podstawie np. numeru docelowego albo wybranej wcześniej pozycji w interaktywnym menu IVR.

Dzięki temu, osoba dzwoniąca np. na linię wsparcia technicznego, może zostać automatycznie przydzielona do oddzwonenia któremuś agentowi z tego zespołu (jeżeli pierwotnie nie byli oni w stanie odebrać połączenia).

Konsultant contact center może być aktywny zarówno w kampaniach wychodzących jak i przychodzących

Tryb mieszany pracy konsultanta pozwala na optymalne wykorzystanie jego czasu pracy. Zależnie od aktualnego obciążenia infolinii, algorytm kolejkowania połączeń może być tak skonfigurowany, aby oczekujący na rozmowy agenci byli kierowani do kolejek kampanii wychodzących.

Przeczytaj nasz poradnik nt. budowy infolinii >>

Nasz system samodzielnie skonfiguruje 60 modeli telefonów i bramek 10 najważniejszych producentów na rynku polskim

Marki telefonów VoIP obsługiwanych przez automatyczny provisioning Call-eX

Auto provisioning to funkcja automatycznego przekazywania plików konfiguracyjnych terminalom VoIP podłączanym do firmowej sieci. Pozwala na całkowicie centralne zarządzanie flotą urządzeń do dzwonienia w firmie.

Przeczytaj nasz poradnik nt. automatycznej konfiguracji >>

Moduł Call Rating pozwala na dokładną analizę kosztów i przydzielanie budżetów różnym biurom i działom w firmie

Moduł Call Rating daje firmie możliwości niemalże operatora telekomunikacyjnego. Pozwala na taryfikację, przydzielanie biurom lub filiom kont prepaid lub abonamentowych, dokładną analizę kosztów połączeń i wprowadzanie specjalnych reguł oraz limitów służących do kontroli wydatków na rozmowy.

Call-eX pozwala na prowadzenie kampanii SMS

Call-eX daje możliwość masowej wysyłki SMS z poziomu panelu WWW. Dzięki usłudze SMS Center możliwe jest np. powiadamianie klientów o promocjach, terminach płatności lub stanie rachunku. Usługa wymaga jedynie połączenia z systemem operatora umożliwiającego wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych.

Call-eX 1.11.7 w liczbach:

20 000

…numerów telefonicznych. Aktualnie Call-eX może obsłużyć naprawdę duże kampanie telemarketingowe.

500

…agentów contact center. System bez problemu obsłuży zespoły liczące tak duże zespoły, każdemu udostępniając jego własny panel do pracy.

!!!

System bez problemu obsłuży dowolną liczbę równoczesnych połączeń (zależnie od posiadanej licencji i sprzętu).

400+

…systemów Call-eX funkcjonuje już w całej Polsce, obsługując ponad…

10 000+

…użytkowników – agentów contact center i pracowników biurowych.

Wszystko to oczywiście razem z pełnym pakietem usług dla biur i contact center.

Zamknij [X]