Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Salesforce – integracja nie tylko dla dużych firm

Salesforce to  największy na świecie  CRM ze spójną bazą danych, która umożliwia monitorowanie źródeł, z jakich spływają informacje. Harmonizację procesu umożliwiają filtry do wyszukiwania. Ten system został stworzony z myślą o sprzedaży, jednak ma o wiele szersze zastosowanie.

logo Salesforce, niebieska chmurka z białym napisem salesforce wewnątrz

Warto wiedzieć jak korzystać z central! Jeśli już korzystasz z Salesforce, to pamiętaj, że w każdej chwili możesz zintegrować system z Wirtualną Centralą Datera, dzięki czemu zyskasz funkcje VoIP.

 

Korzyści dla firm płynące z integracji Salesforce z Wirtualną Centralą Datera:

TAK

Spersonalizowany proces sprzedaży

Jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań systemowych, chcesz wesprzeć wyjątkowe procesy w Twojej firmie to integracja Salesforce z Wirtualną Centralą jest idealnym rozwiązaniem. System jest budowany i dostosowany do potrzeb danej firmy.

TAK

Wsparcie sztucznej inteligencji przy analizie baz danych klientów/kontaktów

Twój zespół zyska możliwość korzystania z nowych narzędzi, takich jak sztuczna inteligencja (AI ang. Artificial Intelligence) i chatboty.

TAK

Szybszą obsługę klienta

Dzięki integracji zautomatyzujesz operacje, zyskasz dostęp do analiz danych i zmierzysz efektywność działań podejmowanych przez pracowników.

TAK

Centralizacja danych w chmurze – wszystkie zespoły korzystają z jednego narzędzia

Platforma Salesforce działa w całości w chmurze. Do korzystania z integracji wystarczy tylko przeglądarka oraz dostęp do Internetu.

TAK

Większa produktywność

Salesforce z Wirtualną Centralą to również zintegrowana platforma współpracy. Ułatwia współpracę zespołu, współdzielenie danych i procesów. Z systemem łatwiej zidentyfikujesz i zlikwiduj przeszkody.

Warto wiedzieć jak korzystać z central! Salesforce z Wirtualną Centralą możesz w 100%-ach dostosować do potrzeb swojej firmy.

 

Z video dowiesz się jak wygląda interfejs platformy oraz zobaczysz jakie funkcje możesz zyskać dzięki Salesforce.

 

 

Zamknij [X]