Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

IP PBX

IP PBX (ang. Internet Protocol Private Branch Exchange) – abonencka centrala telefoniczna wykorzystująca protokół IP. Dzięki technologii IP możliwe jest wykorzystywanie w komunikacji dodatkowych funkcjonalności i pełnych możliwości publicznej sieci Internet. Centrale IP PBX uznawane są obecnie za najwyżej rozwinięte i systematycznie wypierają starsze centrale PBX (analogowe i cyfrowe).

Centrale IP PBX pozwalają w pełni korzystać z możliwości telefonii VoIP, która jest tańsza w stosunku do tradycyjnej telefonii, szczególnie w przypadku połączeń wewnętrznych (gdzie jest całkowicie darmowa) oraz międzynarodowych. VoIP daje także ogromną przewagę w przypadku mobilności i rozproszenia geograficznego podmiotów, które z niego korzystają.

Bariera geograficzna przestaje istnieć, poprzez wykorzystanie sieci Internet. Centrale IP PBX dają także szersze możliwości integracyjne, oferują więcej funkcjonalności i zastosowań.

Wirtualna Centralka VoIP (IP PBX) Call-eX Cloud

  • Wyposażona wszystkie funkcje istotne dla biura i działu sprzedaży / BOK (contact center): ACD (kolejkowanie), menu IVR, przekierowania i wiele innych;
  • Zintegrowana z CRM Livespace i Baseline – dla małych i średnich firm;
  • Oferuje syntezę mowy w wielu językach w doskonałej cenie;
  • Dostępna z telefonią VoIP, z pakietami minut do Polski i UE.
  • Posiada usługę SMS do komunikacji wielokanałowej – z atrakcyjną ofertą pakietów SMS

Sprawdź naszą wirtualną centralę telefoniczną »

 

Zamknij [X]