Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Integracja z Bitrix24 – znacznie więcej niż CRM

Bitrix24 to oprogramowanie stworzone w oparciu o sztuczną inteligencje, dedykowane biznesowi. Jedno rozwiązanie, które zastępuje mnóstwo usług i aplikacji niezbędnych w codziennej pracy.

Widoki z panelu Bitrix24 

 

Obszary działania Bitrix24:

⭐ Centrum kontaktowe

System wyposażony jest w pełen pakiet narzędzi do obsługi klienta, między innymi: w telefonię, system ticketowy (do obsługi zgłoszeń klientów), czat na żywo, klasyczny helpdesk. Z centrum kontaktowego możesz również zarządzać swoimi mediami społecznościowymi – Instagram, Facebook, WhatsApp – bez konieczności przemieszczania się między profilami biznesowymi.

⭐ CRM

Cyfrowy pakiet narzędzi dedykowanych sprzedaży wyposażony jest w rozwiązania do obsługi, zarządzania klientami oraz w automatyzację marketingu. Dzięki danym funkcjom pozyskiwanie i zarządzanie leadami staje się łatwiejsze.

⭐ Współpraca

Wirtualne biuro umożliwia współpracę, komunikację między pracownikami pracującymi z biura i z domu, poprzez połączenia wideo, wideokonferencje, czat, czy śledzenie swojego czasu pracy.

⭐ Zadania i projekty

Zarządzanie zadaniami i projektami z Bitrix24 staje się dziecinnie proste. System posiada możliwość automatyzacji zadań cyklicznych dzięki szablonom, pomaga w zarządzaniu obciążeniem pracą przy pomocy raportów, a diagramy i tablice umożliwiają wizualne zarządzanie projektami.

⭐ Strony internetowe i Sklepy

Kreator stron internetowych oparty na szablonach pozwala na łatwe tworzenie atrakcyjnych witryn, stron docelowych oraz sklepów internetowych.

⭐ HR i automatyzacja

System automatyzacji procesów HR posiada narzędzia takie jak: zegar czasu pracy, raporty oraz obecność. Rozwiązania pomagają śledzić czas pracy i wydajność pracowników, zarówno w biurze, jak i zdalnie.

 

Widok wykonywanego połączenia z panelu Bitrix24 

 

Po integracji Wirtualnej Centrali Datera z Bitrix24 zyskasz:

💡 Nawiązywanie połączenia jednym kliknięciem

Dzwonienie bezpośrednio z poziomu interfejsu systemu Bitrix24.

💡 Odbieranie w systemie

Szybko i wygodnie obsługuj połączenia przychodzące.

💡 Rozpoznawanie klienta

Podczas połączenia, ale także przed/po możliwość śledzenia historii kontaktów z klientem na jego karcie w systemie.

💡 Wysyłanie SMS

Możliwość automatycznego wysyłania SMS z Bitrix24.

 

Warto wiedzieć jak korzystać z central!

Znajdź więcej informacji o integracji Wirtualnej Centrali z Bitrix24 »

Zamknij [X]